وبلاگ رسمی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)

۴ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) اقدام به توزیع محدود بن های تخفیف 50% تئاتر ارزشی « خدای کوچک» می نماید.

چنانچه عزیزان خواستار دریافت این بن می باشند،به دانشکده علوم پایه اتاق 550 مراجعه نمایند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ آذر ۹۴ ، ۱۱:۲۲

 

"من در طول مدت نهضت و انقلاب به واسطه سالوسی و اسلام نمایی بعضی افراد ذکری از آنان کرده و تمجیدی نموده‌ام، که بعد فهمیدم از دغلبازی آنان اغفال شده‌ام. آن تمجیدها در حالی بود که خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می‌نمایاندند، و نباید از آن مسائل سوء استفاده شود. و میزان در هرکس حال فعلی او است."

بخشی از وصیتنامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره)

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ آذر ۹۴ ، ۱۰:۱۵


دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه امام خمینی (ره) در مصاحبه با صبح قزوین:

 سمبه روسای دانشگاه پرزورتر است/ در اجرای برنامه‌ها آزادی 100 درصدی نداریم/ با دکتر نائینی ارتباط داریم اما اثرپذیری کم است

سمبه روسای دانشگاه پرزورتر است/ در اجرای برنامه‌ها آزادی 100 درصدی نداریم/ با دکتر نائینی ارتباط داریم اما اثرپذیری کم است

 

 

 

 

 

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه امام خمینی (ره) گفت: آزادی مطلوب برای اجرای برنامه‌ها 100 درصد وجود ندارد اما فضا بسته هم نیست. از بابت برخورد امنیتی نیز در حال حاضر فضای امنیتی اینطور نیست اما برخوردهای امنیتی به فراخور رفتارهای مورد دار شکل می‌گیرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۹۴ ، ۱۲:۴۵

و  اعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا

 

   سخن از 16 آذر 1332 است. آنروز که صحن دانشگاه به جولانگاه مزدوران استبداد تبدیل گشت؛ آن روز که فریاد آزادیخواهی و استکبار ستیزی فرزندان ملت با سُرب و گلوله پاسخ داده شد؛ آن روز که سنگ فرش های دانشگاه تهران پیکر صد چاک لاله های به خون غلطیده را در آغوش گرفت؛ آری سخن از سالروز شهادت سه آذر اهورایی است و چه زیبا گفت مرحوم دکتر علی شریعتی که " این سه یار دبستانی که هنوز مدرسه را ترک نگفته اند ... نخواستند همچون دیگران کوپن نانی بگیرند و از پشت میز دانشگاه به پشت پاچال بازار بروند و سر در آخور خویش فرو برند. از آن سال چندین دوره آمدند و کارشان را تمام کردند و رفتند اما این سه تن ماندند تا هر که را می آید بیاموزند ... آنها هرگز نمی روند. همیشه خواهند ماند. آنها شهیدند. این سه قطره خون که بر چهره دانشگاه ما همچنان تازه و گرم است."

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ آذر ۹۴ ، ۱۰:۰۹